KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12374101

nr 1237 4101

Jerzy Potrzebowski

(1921-1974), Polen

Oljemålning, Signerad, daterad 68, Häst. Olja på pannå, 27x24

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 25 februari 2019
kl 20:32:46

Jerzy Potrzebowski

Läs mer om Jerzy Potrzebowski